fbpx

Stoiska targowe

W zakresie naszej działalności znajdują się również projekty stoisk targowych zgodne z najnowszymi trendami razem z wymaganymi obliczeniami statycznymi jak również rysunkami techniczno-wykonawczymi.

Dokumentacja techniczna oraz wizualizacja 3D


Projekty stoisk targowych wykonujemy w postaci dokumentacji technicznej. Zawiera ona wizualizację 3D z kilku perspektyw, rysunki  stoiska niezbędne do akceptacji przez organizatora wystaw oraz rysunki techniczno-wykonawcze elementów dostosowane możliwości stolarni wykonującą konstrukcje. Komplet dokumentów może być dostarczony w języku polskim, angielskim, niemieckim oraz norweskim.

Projekty stoisk targowych najnowsze trendy

Projekty budowlane

Optymalizacja konstrukcji

Każde stoisko targowego zaprojektowane jest tak by zoptymalizować czas produkcji i ograniczyć koszty do niezbędnych do powstania konstrukcji. Każdy projekt jest dostosowany indywidualnie do klienta i jego możliwości finansowych.

Obliczenia Statyczne


Do każdej konstrukcji jest możliwość wykonania obliczeń statycznych niezbędnych do zaakceptowania przez Organizatora wystaw targowych. Wszystkie obliczenia oparte są na Europejskiej Normie Budowlanej PN-EN. Dokumentacja może być dostarczona w kilku językach.

Projekty budowlane

Projekty budowlane

STOISKA TARGOWE


KONTAKT


mapa polski

Dartdesign Studio Projektowe

Copyright © 2020 DartDesign Studio Projektow. Wszelkie prawa zastrzeżone.