fbpx

Projekty budowlane

Zajmujemy się projektowaniem budynków jedno i wielorodzinnych oraz budynków użyteczności publicznej. Oferujemy kompleksowe wsparcie inwestycji: od doradztwa, wykonania koncepcji oraz wizualizacji 3D po projekt budowlany oraz wykonawczy.

NOWOCZESNE ROZWIAZANIA


Dzięki na bieżąco zdobywanej i weryfikowanej wiedzy z różnych szkoleń oraz kursów z zakresu nowoczesnych technologii stosowanych w budownictwie, staramy się wykorzystywać jak najlepsze rozwiązania techniczne dostosowane do naszego klienta.

Nowoczesne projekty budynków, domów jednorodzinnych, wielorodzinnych

Projekty budowlane

Optymalizacja konstrukcji

Kierując się definicją tego słowa, staramy się wybrać jak najtańsze, zarazem najlepsze rozwiązania kosztów wykonawczych danego projektu. Samo założenie odnosi się nie tylko do samego procesu wykonawczego, ale też do ograniczeń wykorzystania materiału niezbędnego do wykonania konstrukcji jak również do usprawnienia procesu wytwórczego i inwestycyjnego.

BUDOWNICTWO PASYWNE


Wszelkie inwestycje projektujemy z rozwiązaniami budynków nisko energetycznych oraz pasywnym. Takie założenie już na samym początku tworzenia koncepcji a później projektu pozwala na eliminację niepotrzebnych mostków termicznych oraz źle zaprojektowanych przegród termicznych. Stosując za to alternatywne źródła energii takie jak panele oraz baterie słoneczne, pompy bądź rekuperatory z odzyskiem temperatury możemy ograniczyć niepotrzebne straty ciepła oraz tańszą eksploatację projektowanej inwestycji razem z bardziej ekologicznymi materiałami oraz rozwiązaniami.

Nowoczesne projekty budynków, domów jednorodzinnych, wielorodzinnych

Projekty budowlane

Zakres projektów budowlanych


Projekty budynków jednorodzinnych

Oferujemy kompleksowy indywidualny projekt budynku jednorodzinnego i wielorodzinnego z realistyczną wizualizacją 3D w dowolnej technologii wykonania: tradycyjnej murowanej, żelbetowej, szkieletowej drewnianej bądź o szkielecie stalowym.

Projekty budynków usługowych i użyteczności publicznej

Projektujemy również budynki użyteczności publicznej zgodne z najnowszymi trendami, założeniami optymalizacji konstrukcji, uwzględniające wszelkie wymagania techniczne, przeciwpożarowe i BHP

Projekty budynków gospodarczych

W zakres naszej działalności wchodzą również projekty budynków gospodarczych, są one dostosowane do wszelkich wymagań użytkowych oraz sanitarnych.

PROJEKTY BUDOWLANE


KONTAKT


mapa polski

Dartdesign Studio Projektowe

Copyright © 2020 DartDesign Studio Projektowe. Wszelkie prawa zastrzeżone.